Alarm Sistemleri

Evizin ve İşyerleriniz Artık Gebze Uydu ve Güvenlik Sistemleri ile daha Güvende

Ev Alarm Sisteml​eri
​​Siz evinizdeyken ya da dışarıdayken, hem sevdiklerinizi hem de eşyalarınızı kötü niyetli kişi ya da kişiler tarafından korumak ve tam kapsam güvenlik altına almak Gebze Uydu ve Güvenlik Sistemleri ile artık çok kolay!

EV ALARM SİSTEMLERİ

Gebze Uydu ve Güvenlik Sistemleri ile evinizi hırsızlık gi​bi kötü niyetli girişimlere karşı korumakla kalmayacak; yangın, sağlık problemleri, gaz kaçağı, panik, tehdit gibi acil müdahale gerektiren durumlara karşı da önlem almış olacaksınız.

Ücretsiz keşif sonrasında konutun/ iş yerinin yapısına göre belirl​enen alarm sistemi her bir mekân için farklılık gösterebilir.

Alarm sistemi, abonelerin isteğine göre kablolu ya da kablosuz olarak seçilebilir.​

Kablolu Alarm Sistemi

Kablolu alarm sisteminde manyetik kontak, hareket dedektörü, harici siren ve tuş takımı alarm paneline kablolar yardımı ile bağlanmaktadır. Ayrıca sigorta kutusundan panel kutusuna elektrik kablosu çekildiği gibi alarm paneline telefon hattı bağlantısı yapılarak alarm sisteminin çalışması sağlanır.

Kablosuz Alarm Sistemi

Kablosuz alarm sisteminde manyetik kontağın ve hareket dedektörünün alarm paneline bağlanması için kablo gerekmemektedir. Genellikle estetik kaygısı olan abonelerimiz tarafından tercih edilmektedir.​​​​​​​​​​​​ ​​​​​​​​​​​​

Servis Bölgelerimiz Nerelerdir ?
Kocaeli Servis Bölgelerimiz
* Gebze
* Darica
* Eskihisar
* Çayırova
* İzmit
* Dilovası
* Bayramoğlu
* Yeni Mahalle
* ve diğer GEBZE Bölgelerimize Hizmet Vermekteyiz.

İstanbul Servis Bölgelerimiz
* Şifa Mahallesi
* Tuzla
* Aydınlı
* Tepeören
* Kaynarca
* Pendik
* Kartal
* Maltepe
* ve istanbul tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz.