Hakkımızda

Hakkımızda

Kurumsal

2000 yılından beri Bilişim sektöründe hizmet veren firmamız, 2012 yılından itibaren Dijital Elektronik Bilişim Teknolojileri A.ş . olarak ticari hayatına devam etmektedir. Hergeçen gün büyüyen ve gelişen elektronik ve bilişim teknolojlerine adapte olarak ekibimizi ve hizmet alanlarımızı siz müşterilerizim ihtiyaçları doğrultusunda geliştrmekteyiz.

Hedefimiz tek bir adreste bilişim ve elektronik sektörünün ulaştığı tüm noktalara erişebilmek ve bu alanlarda sizlere en iyi hizmeti tek bir adreste verebilmektir

Ekibimiz:

Teknolojinin tüm yeniliklerini takip eden ve geliştiren, sizlerin uydu sektöründeki işlemlerinizi titizlikle gerçekleştiren takım arkadaşlarımızın bilgilerini sizlerle paylaştık.

Misyonumuz

Misyonumuz

Uydu sektörünün gelişimine, kapsamlı, yaratıcı, yenilikçi, kurumlara özel çeşitli piyasa segmentlerinin beklentilerini ve gereksinimlerini karşılayan, yüksek derecede ihtisaslaşmış kaliteli ürün ve hizmetleri içeren mükemmel çözümler ile karşılayarak büyümek ve siz paydaşlarına artan katma değer kazandırmaktadır.

  • Güçlü büyüme ile siz kurumlarımıza kalıcı değer yaratmak
  • Karlığınızı, bilinirliğinizi ve markanızın yapısını korumak
  • Yüksek seviyede müşteri tatmini sağlamak
  • Kalitede, yaratıcılıkta ve teknolojik gelişmelerde lider olmak